Дайджест медичних новин за тиждень (16.11 – 21.11.2021)

Як отримати інсулін за електронним рецептом?

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Гарна нагода пригадати алгоритм отримання інсуліну за електронним рецептом.

Нагадаємо покроковий алгоритм. Крок перший – зверніться до ендокринолога…

Читайте більше: https://nszu.gov.ua/novini/yak-otrimati-insulin-za-elektronnim-receptom-671

Як правильно сформувати план лікування і виписати електронний рецепт – читайте у нашому матеріалі: https://blog.h24.ua/plan-likuvannya/ 

Міністр охорони здоров’я представив Голову НСЗУ Наталію Гусак

Кабінет міністрів України призначив на посаду Голови Національної служби здоров’я України Наталію Гусак.

До призначення Головою НСЗУ Наталія Гусак працювала заступницею голови Чернівецької обласної державної адміністрації, і займалася питаннями медичної сфери.

Читайте більше: https://nszu.gov.ua/novini/ministr-ohoroni-zdorovya-predstaviv-kolektivu-golovu-nszu-na-676

Українці оформили е-лікарняних на суму понад 1 млрд грн

З червня 2021 року було прийнято на оплату понад півмільйона електронних листків непрацездатності на загальну суму, що перевищує 1 млрд грн. Такі дані наводить Фонд соціального страхування України.

Читайте більше: https://moz.gov.ua/article/news/ukrainci-oformili-e-likarnjanih-na-sumu-ponad-1-mlrd-grn-

Уряд затвердив перелік незареєстрованих лікарських засобів за міжнародними непатентованими назвами

Кабінет Міністрів України затвердив перелік незареєстрованих  лікарських засобів (за міжнародними непатентованими назвами), які можуть ввозитися на територію України для постачання за результатами закупівлі, проведеної ДП “Медичні закупівлі України”, для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я за кошти державного бюджету.

Такі лікарські засоби можуть використовуватися у лікуванні пацієнтів з рідкісними хворобами.

Читайте більше: https://moz.gov.ua/article/news/urjad-zatverdiv-perelik-nezareestrovanih-likarskih-zasobiv-za-mizhnarodnimi-nepatentovanimi-nazvami

Лікарі зможуть підвищувати кваліфікацію завдяки професійному медичному стажуванню

Міністерство охорони здоров’я визначило правила професійного медичного стажування лікаря за межами місця працевлаштування для підвищення кваліфікації і зарахування балів безперервного професійного розвитку (БПР).

Подібні стажування мають великий попит серед української спільноти лікарів, оскільки дозволяють набути нових знань і важливих професійних навичок.

Читайте більше: https://moz.gov.ua/article/news/likari-zmozhut-pidvischuvati-kvalifikaciju-zavdjaki-profesijnomu-medichnomu-stazhuvannju

Віктор Ляшко: Медичні працівники матимуть доступ до пільгових житлових кредитів

Міністром охорони здоров’я України підписано договір про співпрацю з ПрАТ «Укрфінжитло». Це дозволить претендувати на забезпечення житлом медичним працівникам, які отримують заробітну плату за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Читайте більше: https://moz.gov.ua/article/news/viktor-ljashko-medichni-pracivniki-matimut-dostup-do-pilgovih–zhitlovih-kreditiv

МОЗ винесло законопроєкт про регулювання обігу медичного канабісу на громадське обговорення

Міністерство охорони здоров’я винесло Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності» на громадське обговорення.

Читайте більше: https://moz.gov.ua/article/news/moz-vineslo-zakonoproekt-pro-reguljuvannja-obigu-medichnogo-kanabisu-na-gromadske-obgovorennja

Стартував проєкт для органів місцевого самоврядування «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації»

У межах проєкту українські та вітчизняні експерти протягом 9 місяців ділитимуться міжнародним досвідом управління медзакладами в умовах реформи децентралізації та надаватимуть представникам органів місцевого самоврядування (ОМС) консультації щодо трансформації мережі лікарень у регіоні.

Читайте більше: https://moz.gov.ua/article/news/startuvav-proekt-dlja-organiv-miscevogo-samovrjaduvannja-efektivne-upravlinnja-merezheju-medichnih-zakladiv-v-umovah-decentralizacii

Відповіді на всі питання: МОЗ запустило безкоштовну “гарячу лінію” по е-лікарняним

Отримати необхідні роз’яснення можна, зателефонувавши за номером “гарячої лінії” 1677.

Контактний центр працюватиме щоденно упродовж трьох місяців. Близько 20 операторів надають консультації щоденно з 8 до 22 години, аби люди могли отримати відповіді на питання у будь-який момент.

Читайте більше: https://moz.gov.ua/article/news/vidpovidi-na-vsi-pitannja-moz-zapustilo-bezkoshtovnu-garjachu-liniju-po-e-likarnjanim-

Рейтинг:
(оцiнок - 1)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.