Як внести ПЛР-тест (COVID-19) в eHealth

Як знайти і додати пацієнта в базу лікаря в Health24

Заходимо в розділ «Пацієнти» і натискаємо на «Знайти пацієнта». Якщо пацієнт раніше вже звертався у вашу організацію, вводимо лише прізвище. Якщо пацієнт звернувся до вас вперше, вносимо у відповідні поля пошуку його прізвище, ім’я та дату народження. Обов’язково вмикаємо перемикач «Пошук в системі eZdorovya». Натискаємо «Пошук».

У нижній частині екрану, де знаходиться вкладка «Пацієнти з eZdorovya», система має підтягнути необхідного нам пацієнта. Натискаємо «Додати до себе в базу». На екрані має з’явитися сповіщення про те, що пацієнт успішно створена.

Як створити діагностичний звіт з послугою про ПЛР-тест

Натискаємо «Перейти в мед. карту». В горизонтальному списку підрозділів наводимо курсор на три крапки і переходимо в підрозділ «Діагностичні звіти». Натискаємо «Створити діагностичний звіт».

В полі «Послуга» обираємо потрібний варіант з випадаючого списку, вказавши код – 94500-6 (Аналіз: SARS-CoV-2 – Виявлення нуклеїнових кислот (РНК) методом ПЛР). Натискаємо на зірочку поруч з цією послугою – це дозволить швидше її знаходити і не прописувати код для кожного пацієнта. Послуги, позначені зірочками, будуть відображатися в списку послуг першими.

Пишемо заключення лікаря у відповідному полі. Гортаємо сторінку вниз і натискаємо «Створити». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне створення діагностичного звіту.

На екрані має відображатися чернетка діагностичного звіту. Переходимо до вкладки «Спостереження» і натискаємо «Додати спостереження». Заповнюємо обов’язкові поля, позначені зірочкою: «Значення спостереження», «Категорія спостереження» і «Лікар» (зазвичай це поле система заповнює автоматично).
Ставимо галочку біля фрази «Період отримання показників». Під нею мають з’явитися нові поля для заповнення. «Дата початку отримання показників» – це дата і час забору біоматеріалу. Поле «Дата закінчення отримання показників» необхідно видалити. Для цього натискаємо на корзинку з боку від поля. Натискаємо «Створити». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне створення спостереження.

Гортаємо сторінку вниз і натискаємо «Підписати КЕП». На екрані має з’явитися форма «Процедура підписання КЕП». Підписуємо діагностичний звіт. Після підписання діагностичний звіт буде мати «Статус в eZdorovya» – «В обробці». Через кілька секунд він має змінитися на «Підписано» та «кінцева». Готово! Дані про ПЛР-тест відправлено до електронної системи охорони здоров’я.

Відеоінструкція з внесення ПЛР-тесту (COVID-19) в eHealth

Рейтинг:
(оцiнок - 4)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.