Як у 6 кліків додати запис про вакцинацію до eHealth

вакцинація-eHealth

Як створити запис про вакцинацію пацієнта

Для того, щоб створити запис про вакцинацію пацієнта, заходимо в розділ «Пацієнти» і натискаємо на «Знайти пацієнта». Знаходимо потрібного пацієнта і біля короткої вибірки його даних натискаємо «Створити подію».

На екрані має відкритися сторінка «Перегляд події». Перед безпосереднім створенням події обираємо у відповідному полі з випадаючого списку шаблон медичного запису.

Шаблон медичного запису може бути створений для будь-якої вакцини, а також першої або другої дози, номеру партії. В полі «Шаблон медичного запису» з випадаючого списку обираємо потрібну вакцину і натискаємо «Створити». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне створення події. Також система автоматично відкриє чернетку медичного запису. Дані про діагноз, імунізацію, а саме про вакцину, номер партії, виробника, протокол імунізації тощо вже заповнені.

Натискаємо «Підписати КЕП та відправити в eZdorovya». Вводимо всі необхідні дані та підписуємо. На екрані має з’явитися повідомлення про те, що запис успішно підписаний та відправлений в eZdorovya.

Як створити шаблон медичного запису для вакцини

Натискаємо «Перейти до результатів запису». Переходимо в розділ «Пацієнти». Знаходимо потрібного пацієнта і біля короткої вибірки його даних натискаємо «Створити подію». Створюємо звичайну подію.
Переходимо в підрозділ «Записи». Натискаємо «Додати запис». Створюємо звичайний медичний запис. В полі «Епізод лікування» обираємо «Створити новий». Заповнюємо обов’язкові поля, позначені зірочкою. Натискаємо «Зберегти зміни». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне оновлення запису.
Так само додаємо діагноз, причини звернення і дії. Цей запис нічим не відрізняється від всіх попередніх записів про вакцинацію, які ви робили.

Після заповнення підрозділу «Дії» переходимо в підрозділ «Імунізації». Натискаємо «Додати імунізацію». Заповнюємо обов’язкові поля, позначені зірочкою, в тому числі і поля вкладки «Дані про вакцину». При виборі виробника вакцини на екрані має з’явитися повідомлення «Заповнення протоколу імунізації» з наступним текстом: «Ви бажаєте автоматично перезаповнити протокол імунізації на підставі даних із довідника вакцин?». Натискаємо «Підтвердити». Вводимо інформацію в незаповнені обов’язкові поля. Натискаємо «Створити».

Повертаємося до заповнення імунізації. Майже всі поля у вкладці «Дані про вакцину» система заповнить автоматично. В полі «Частина тіла» обираємо потрібний варіант з випадаючого списку. Натискаємо «Створити» і «Підписати запис».

Тепер навіть перед підписанням у нас з’явиться кнопка «Додати шаблон мед. запису». Натискаємо на неї. В полі «Назва шаблону» вказуємо назву вакцини, номер партії і дози. Вмикаємо перемикач «Збереження з шаблоном Епізоду». Натискаємо «Створити шаблон». На екрані має з’явитися сповіщення успішне створення шаблону медичного запису.

Шаблон саме про цю імунізацію і номер партії вакцини буде збережений. Його можна буде використовувати в подальшому і для інших пацієнтів.

Як видалити шаблон

Будь-який шаблон можна видалити. При перегляді події в полі «Шаблон медичного запису» з випадаючого списку знаходимо потрібний шаблон. Праворуч від нього натискаємо на значок корзинки. На екрані має з’явитися повідомлення з наступним текстом: «Дія є незворотною. Ви впевнені, що бажаєте видалити шаблон медичного запису». Натискаємо «Підтвердити». Готово!

Відеоінструкція зі швидкого внесення вакцинації в eHealth

Рейтинг:
(оцiнок - 2)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.