Як відновити або змінити пароль облікового запису в системі Health 24

Скидання паролю (за допомогою телефону)

Якщо Ви не пам’ятаєте свій пароль або його загубили, завжди можна його відновити методом скидання.

Натискаємо «Увійти» на головній сторінці Health24 і далі натискаємо «Забули пароль?». На екрані з’явиться форма «Відновлення паролю». В полі «Номер телефону або E-mail» вказуємо номер телефону і натискаємо «Скинути пароль». На вказаний номер прийде СМС-повідомлення з кодом. Вводимо код у відповідне поле і натискаємо «Скинути пароль».

творюємо новий пароль, вводимо його і натискаємо «Змінити пароль». Готово! Ваш пароль був успішно змінений! Авторизуйтесь у системі Health24.

Скидання паролю (за допомогою електронної пошти)

Натискаємо «Увійти» на головній сторінці Health24 і далі натискаємо «Забули пароль?». На екрані з’явиться форма «Відновлення паролю». В полі «Номер телефону або E-mail» вказуємо електронну пошту і натискаємо «Скинути пароль». На екрані з’явиться наступний текст: «Ваш пароль успішно скинуто, для змін паролю перейдіть за посиланням у листі, який відправлено Вам на електронну пошту!».

Переходимо до електронної скриньки. Відкриваємо лист від Health24 під темою «Відновлення паролю Н24». Натискаємо «Зміна паролю».

В формі «Відновлення паролю» вказуємо пароль і натискаємо «Змінити пароль». Готово! Ваш пароль був успішно змінений! Авторизуйтесь у системі Health24.

Рейтинг:
(оцiнок - 3)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.