Часті питання лікарів при роботі з НСЗУ та ЕСОЗ через МІС Health24

При надходженні ковідного пацієнта в інфекційну лікарню лікар приймального відділення створює взаємодію, в якій інформує про інфекційне захворювання.
«Клас взаємодії – стаціонарна медична допомога, тип взаємодії – взаємодія в закладі охорони здоров’я».

Чому у звіті НСЗУ такі записи маркуються як помилкові «неправильний тип взаємодії»?

Стаціонарні випадки оплачуються по взаємодіям з типом «виписка», коли пацієнта проліковано, а не коли він поступив у стаціонар. З правилами ведення медзаписів по ковіду можна ознайомитися у листі з інформацією, які отримали заклади від 01.04.

Чи впливає на вартість оплати кількість взаємодій в рамках одного епізоду «Нестаціонарна медична реабілітація» згідно пакету «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату»? Сума оплати за епізод «Нестаціонарної медичної реабілітації» та епізод «Медичної реабілітації з госпіталізацією» однакова, якщо в додатку договору не прописана інша сума?

Оплата по пакетах реабілітації розраховується по кількості пацієнтів, яким за звітний період надана послуга, незалежно від того, скільки по ним було взаємодій і якого класу – стаціонар чи нестаціонар.

Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку по невідкладну допомогу. За один візит було проліковано три зуба. Як правильно вносити ЕМЗ, якщо одна і та сама послуга була надана відносно кожного з 3-х зубів?

Внести 1-у ЕМЗ і один раз у ньому вказати код наданої послуги. Робити 3-ти медичних записи за 1-у взаємодію з пацієнтом – це дублікація. Вказувати 3-ти однакові коди в одному медзаписі немає сенсу.

ЗОЗ не зарахували вакцинацію, а саме 2-гу дозу. У звіті всі поля позначені зеленим, тільки до однієї колонки є зауваження «Порядковий номер дози коректний» – Ні.

Що робити ЗОЗ в даному випадку, щоб отримати оплату за надані послуги по вакцинації?

Потрібно, щоб по пацієнту був внесений запис про 1-у дозу. Якщо 1-у дозу робили в іншому закладі – створити запис з поміткою, що це не «первинне джерело даних».

Рейтинг:
(оцiнок - 1)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.