Як зареєструватися та увійти до Health24

Реєстрація на порталі медичного інформаційного сервісу Health24 необхідна не тільки лікарям, а й пацієнтам. Після реєстрації створюється особистий кабінет, з якого можна записатися на прийом до лікаря. Тож для цього більше не потрібно їхати до медзакладу, чекати в чергах в реєстратурі і під кабінетом лікаря. В медичному кабінеті пацієнта відображаються кілька розділів: «Медична карта», «Рецепти» та «Лаб. замовлення». Маючи доступ до своєї електронної медичної карти, кожен пацієнт може переглядати медичні епізоди, записи, стани, діагностичні звіти, діагнози, записи про алергії та імунізації. 

В розділі «Рецепти» відображаються всі коли-небудь виписані рецепти. Це особливо зручно як для пацієнтів, так і для фармацевтів, тому що можна спокійно прочитати назви препаратів. В той час як написані рецепти від руки не завжди можна чітко розібрати.

Також в особистому кабінеті пацієнт може переглянути результати своїх аналізів. Це досить зручно, оскільки не треба йти в лабораторію або клініку і стояти в чергах, щоб отримати результати в паперовому варіанті.

Інструкція: як зареєструватися та увійти до Health24

Як зареєструватися на сайті Health24

Заходимо на сайт https://h24.ua/ і зверху в правому куті натискаємо «Реєстрація». На екрані має з’явитися форма для внесення даних. Вказуємо свій номер телефону у відповідне поле і ставимо галочку навпроти фрази «Реєструючись, Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та погоджуюсь з Правилами порталу та Політикою конфіденційності порталу». Натискаємо «Продовжити». На цей номер має прийти СМС-повідомлення з кодом. Вводимо його у відповідне поле і натискаємо «Продовжити».

На екрані має відкритися головна сторінка сайту. В правому верхньому куті має з’явитися кнопка «Мій кабінет», а на телефон має прийти СМС-повідомлення з паролем до системи Health24. Натискаємо на кнопку «Мій кабінет» і «Health24 ID». На екрані має з’явитися форма для внесення персональних даних. Вводимо дані у відповідні поля: ім’я, прізвище, по-батькові, дата народження, стать та електронну адресу. Натискаємо «Продовжити».

Як активувати обліковий запис

На екрані має з’явитися повідомлення про активацію e-mail з текстом «Для завершення реєстрації перейдіть по посиланню, яке було відправлено на Ваш e-mail». На вказану електронну адресу має прийти лист з підтвердженням. Відкриваємо свою пошту і натискаємо «Підтвердити мій обліковий запис».

Після підтвердження на пошту буде надіслано ще одного листа с паролем для входу в систему Health24. Змінити пароль Ви можете у розділі «Профіль». Для цього натискаємо на позначку олівця біля «Пароль облікового запису».

Заповнюємо обов’язкові поля, позначені зірочкою: «Поточний пароль», «Новий пароль» і «Підтвердити новий пароль». Натискаємо «Зберегти». Зверніть увагу! Пароль повинен містити мінімум 6, максимум 10 знаків; пароль повинен містити хоча б одну літеру нижнього регістру; пароль повинен містити хоча б 1 цифру.

Після підтвердження має з’явитися надпис «Дякуємо, що обрали Health24! Для початку роботи Вам потрібно обрати профіль». Обираємо секцію «Профіль працівника» або «Профіль пацієнта»,  натискаємо «Активувати».

Рейтинг:
(оцiнок - 6)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.