Як отримати сертифікати про вакцинацію від COVID-19 в застосунку Дія

COVID-сертифікати використовуються на території України та для поїздок за кордон. В застосунку Дія можна отримати COVID-сертифікати про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або одужання від COVID-19. Отримати його можуть особи, які мають Паспорт громадянина України (ID карту) або закордонний паспорт, а також громадяни, які пройшли повний курс вакцинації – 2 дози будь-якої наявної в Україні вакцини від COVID-19.

Щоб отримати COVID-сертифікат у Дії потрібно здійснити наступні кроки:

  1. В оновленій версії застосунку натискаємо «Послуги».
  2. Обираємо «COVID-сертифікати» внутрішній та міжнародний.
  3. Підписуємо Дія.Підписом заяву на передачу даних з електронної системи охорони здоров’я до Дії. На екрані з’явиться повідомлення «Ознайомтеся зі змістом Заяви про передачу даних»:

«Відповідно до частини першої статті 14 Закону України «Про захист персональних даних», частини другої статті 11 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з метою отримання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, надаю згоду НСЗУ на поширення моїх персональних даних або персональних даних пацієнта законним представником кого я є, що містяться в електронній системі охорони здоров’я, Державному підприємству «Дія».»

Ставимо галочку біля фрази «Я ознайомився зі змістом заяви та надаю згоду про передачу даних про себе» і натискаємо «Підписати».

Після цього ми маємо підтвердити особистість за допомогою камери через Дія.Підпис. Для треба буде перевірити освітлення і навести камеру телефону на своє обличчя та виконувати прохання, які ви побачите на екрані. Для такої ідентифікації треба набратися терпіння, бо це вдається не з першого разу.

  1. Натискаємо «Отримати сертифікат». Це означає, що згідні передати дані про себе. Дія перевірить дані про вас в реєстрах, та якщо для вас доступні сертифікати – за декілька хвилин вони з’являться в Дії в розділі «Документи».
  2. COVID-сертифікат з’явиться у вашому смартфоні.

Якщо ви хочете отримати паперову версію сертифікату, то вам потрібно звернутися до вашого сімейного лікаря.

Рейтинг:
(оцiнок - 1)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.