Як сформувати звіт в MIC Health24

Види звітів в Health24


Є чотири типи звітів. Щоб переглянути які саме, переходимо в розділ «Звіти» і в полі «Тип звіту» з випадаючого списку обираємо потрібний: «Мед. записи», «Направлення», «Діагностичні звіти» і «Послуги АКМІ».

Медичні записи

Щоб переглянути медичні записи, вибираємо зі списку відповідний варіант. В наступному полі «Категорія звіту» з випадаючого списку також обираємо необхідний варіант: «Відправлено в систему eZdorovya (для НСЗУ)», «Кількість та статуси», «Кількість та класи взаємодії» або «Кількість та типи взаємодії». Наприклад, обираємо «Відправлено в систему eZdorovya (для НСЗУ)». Під цим полем появиться наступний текст: «Звіт сформований на підставі створених та підписаних медичних записів в розрізі відправлених в систему eZdorovya медичних записів по всім пацієнтам в вашій організації».

Для швидкого пошуку можна вибрати і заповнити такі фільтри: «Заклад», «Працівник-автор», «Посада», «Пацієнт», «eZdorovya ID запису», «Тип взаємодії», «Клас взаємодії», «Статус запису», «Звітний період», «Дата створення запису».

Звертаємо увагу, що в фільтрі «Звітний період» дата відкриття/закриття епізоду більше підходить для стаціонару. Обравши цей пункт, ви відфільтруєте інформацію саме по епізодах. Щоб переглянути всі медичні записи, які були створені в одному епізоді, обираємо дату створення запису. В одному епізоді може бути кілька медичних записів, тому, щоб передивитися всі, вибираємо саме цей варіант.

Натискаємо «Сформувати звіт». На екрані нижче появиться табличка зі всіма медичними записами. В ній є коротка інформація по ID запису, пацієнту запису, статусу і типу запису, основному діагнозу і даті відкриття/закриття епізоду.

Щоб переглянути всю цю інформацію детальніше, натискаємо «Звіт в Excel».

Направлення

В полі «Тип звіту» обираємо «Направлення». В наступному полі «Категорія звіту» вибираємо потрібну категорію з випадаючого списку: «Кількість та статуси», «Кількість та категорії», «Кількість та програми» або «Групи / послуги АКМІ». Наприклад, обираємо «Кількість та статуси». Під цим полем появиться наступний текст: «Звіт сформований на підставі створених направлень в розрізі кількості та статусів направлень по всім пацієнтам в вашій організації».

Якщо обрати тип звіту «Кількість та категорії», то з’явиться наступний текст: «Звіт сформований на підставі створених направлень в розрізі кількості та категорій направлень по всім пацієнтам в вашій організації».

Якщо обрати тип звіту «Кількість та програми», то з’явиться наступний текст: «Звіт сформований на підставі створених направлень в розрізі кількості та програм направлень по всім пацієнтам в вашій організації».

Також можна обирати наступні фільтри: «Заклад», «Працівник-автор», «Працівник, що погасив», «Посада», «Пацієнт», «Звітний період (Дата виписування направлення)».

Після заповнення фільтрів натискаємо «Сформувати звіт» або «Друк в PDF».

Діагностичні звіти

В полі «Тип звіту» обираємо «Діагностичні звіти». В наступному полі «Категорія звіту» з випадаючого списку вибираємо або «Кількість та категорії», або «Кількість та статуси». Наприклад, обираємо перший варіант. Під цим полем появиться наступний текст: «Звіт сформований на підставі створених та підписаних діагностичних звітів в розрізі кількості та категорій по всім пацієнтам в вашій організації».

Також можна обирати наступні фільтри: «Заклад», «Працівник-автор», «Посада», «Пацієнт», «Звітний період (Дата створення)».

Після заповнення фільтрів натискаємо «Сформувати звіт» або «Друк в PDF».

Послуги АКМІ

В полі «Тип звіту» обираємо «Послуги АКМІ» (австралійський класифікатор медичних інтервенцій). В наступному полі «Категорія звіту» вибираємо «Кількість послуг АКМІ». Під цим полем появиться наступний текст: «Звіт сформований на підставі створених та підписаних медичних записів, процедур та діагностичних звітів в розрізі послуг АКМІ по всім пацієнтам в вашій організації. У звіті відображаються послуги з кількістю 1 і більше.».

Також можна обирати наступні фільтри: «Заклад», «Кабінет» (в якому працює лікар), «Працівник-автор», «Пацієнт», «Джерело», «Категорія», «Послуга АКМІ» (вказується автоматично), «Звітний період (Дата створення джерела)».

В фільтрі «Джерело» можна обрати один з варіантів: «Записи», «Діагностичні звіти» або «Процедури».

В фільтрі «Категорія» можна обрати один з варіантів: «Консультація», «Процедура», «Візуалізація», «Лабораторна діагностика», «Хірургічна процедура», «Діагностична процедура», «Госпіталізація», «Переведено до іншого ЗОЗ», «Лікувально-діагностична процедура», «Нестаціонарна паліативна допомога» або «Нестаціонарна медична реабілітація».

Після заповнення фільтрів натискаємо «Сформувати звіт», «Друк в PDF» або «Звіт в Excel».

Рейтинг:
(оцiнок - 1)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Коментарі: 2


  1. Ирина

    Доброго дня. Я физиотерапевт. Как и где отмечать процедуры, что получают больные?
    Каждый день, каждого больного физически не возможно отмечать. Как можно и где писать:” процедура проведена с – –дата — и до— дата–    • Health24

      Зверніться до технічної підтримки за номером 0 800 756 856.