Як створити електронне направлення

Відеоінструкція зі створення направлення

Формування е-направлення

Щоб створити електронне направлення на декілька послуг, заходимо в розділ «Направлення» і натискаємо «Додати направлення». На екрані має з’явитися нова сторінка для заповнення «Створення направлення».

В підрозділі «Дані пацієнта» в полі «Пацієнт» у випадаючому списку у відповідні поля вносимо прізвище, ім’я та по-батькові пацієнта. За необхідності вводимо інші дані, наприклад, номер телефону, дату народження та ін.

В полі «Медичний запис» обов’язково прикріпляємо медичний запис. Його можна знайти у випадаючому списку по назві або Health24 ID.

В підрозділі «Дані направлення» в полі «Мед. програма» обираємо медичну програму «Програми медичних гарантій в 2021 році в eZdorovya».
Заповнюємо поля «Пріоритет» і «Намір», обравши потрібні варіанти з випадаючих списків.

В підрозділі «Послуги» натискаємо «Додати послугу». На екрані має з’явитися форма для заповнення. Заповнюємо обов’язкові поля: «Категорія», «Група/ Послуга» і «Кількість» (число направлень, які будуть створені на цю послугу). Натискаємо «Створити». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне створення послуги. При необхідності повторюємо ці дії, щоб додати більше однієї послуги. Також створену послугу можна відредагувати або видалити, натиснувши в кінці рядка на олівець або корзину відповідно.

Заповнюємо підрозділ «Термін, до якого повинна бути отримана послуга», обравши потрібну дату в випадаючому календарі.

У підрозділі «Доступ до медичних даних пацієнта» вносимо всі дані в порожні поля, обравши потрібні варіанти у випадаючих списках.

Відправлення направлення в e-Health та підписання

Натискаємо «Створити та перевірити в eZdorovya». На екрані має з’явитися форма зі списком всіх направлень. Гортаємо форму вниз і натискаємо «Перевірити та підписати КЕП в eZdorovya». На екрані має з’явитися форма для підписання. Підписуємо КЕПом. Після цього дані направлення будуть в статусі «Очікує підтвердження». Чекаємо, поки статус не зміниться на «Новий». Готово!

Рейтинг:
(оцiнок - 2)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.