Що потрібно знати про Health24

Хмарний медичний інформаційний сервіс Health24 – це медична інформаційна система (МІС) та портал запису до лікарів зі зручним, простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Компанія “Здоров’я 24” (Health24) належить групі компаній E-Tech, яка має та розвиває ще два відомі проекти – E-Tender та E-Docs. У групі компаній працюють більше 200 фахівців з успішним досвідом створення і розвитку IT-продуктів. У проекті Health24 працюють 75 висококваліфікованих спеціалістів різних галузей.

Компанія Health24 створена 18 березня 2014 року. Одразу після запуску медичної реформи МІС Health24 підключено до Центральної бази даних eHealth, згідно з наказом ДП «Електронне здоров’я» № 6-ГД від 2 квітня 2018-го року.

Health24 одна з найпопулярніших медичних інформаційних систем, представлена в усіх областях України. Станом на початок 2022 року медичною інформаційною системою користуються більше 55 тисяч працівників закладів охорони здоров’я, із них, зокрема, близько 12 тисяч лікарів.

З лютого 2021 року компанія “Здоров’я 24” стала правонаслідувачем групи продуктів EMCI, що складається з багатофункціональної медичної інформаційної системи EMCImed та лабораторної інформаційної системи EMCIlab.

Чому жоден медзаклад не може обійтися без МІС

Згідно з Постановою КМУ №126 від 16.02.22, усі медичні заклади, незалежно від форми власності, мають працювати в електронній системі охорони здоров‘я eHealth. Для того, щоб працювати в ЕСОЗ, медичний заклад чи лікар-ФОП мають укласти договір з медичною інформаційною системою (МІС).

Детальніше розкажуть фахівці МІС Health24. Замовити дзвінок:

Назва лікувального закладу в якому Ви працюєте, заявки від пацієнтів не приймаються.
Головний лікар, заступник головного лікаря, завідувач відділення та інше.

Чому обирають Health24

 • Підключені до eHealth
 • Відповідність усім вимогам НСЗУ
 • Електронний рецепт та план лікування
 • Електронне направлення
 • Медичний висновок про тимчасову непрацездатність (МВТН)

Відповідність усім вимогам

МІС Health24 забезпечує повну інтеграцію із центральним компонентом системи “Електронне здоров’я” МОЗ України. В разі змін у регламенті, функціональності центрального компоненту, додавання нових вимог до МІС — компанія гарантує проведення відповідних розробок та адаптації МІС згідно із зазначеними змінами.

Health24 першими серед медичних інформаційних систем впровадили функціонал створення медичних висновків про тимчасову непрацездатність, плану лікування та електронних направлень. Лабораторії, що працюють у МІС “Health 24”, одні з перших розпочали вносити дані до eHealth для формування COVID-сертифікатів у додатку “Дія”.

Сюжет ТСН про е-лікарняні на прикладі МІС Health24:

Сюжет про генерацію COVID-сертифікату в “Дію” завдяки МІС Health24:

Технічна підтримка

Допомогу у вирішенні питань медичних працівників, що стосуються роботи в медичній інформаційній системі, забезпечує технічна підтримка Health24. Також спеціалісти технічної підтримки регулярно проводять навчання для користувачів: як онлайн, так і виїзні навчання.

На порталі служби підтримки регулярно оновлюються інструкції щодо роботи в МІС. Ця інформація поширюється також на сторінках та каналах Health24 в соцмережах: ютуб, вайбер, телеграм, фейсбук, а також у блозі Health24 у розділі “Інструкції”.

Запобігання помилок у медзаписах для оплати НСЗУ

У МІС Health24 з’явився новий функціонал з елементами штучного інтелекту. Фахівці МІС Health24 проаналізували звіти лікарень від НСЗУ та впровадили новий функціонал, який допомагає уникнути 90% помилок в медзаписах, через які НСЗУ їх не зарахує до оплати.

Як відомо, з 2022 року вносити і виправляти медичні записи, щоб отримати оплату від НСЗУ за звітний місяць, необхідно до 5 числа наступного місяця, а тому важливо, щоб лікарі не допускали помилок.

Автоматизація звірки даних зі статусами помилок від НСЗУ

Функціонал МІС Health24 забезпечує можливість легшого контролю та виправлення помилок у медзаписах для отримання виплат від НСЗУ. Йдеться про змогу завантажити в МІС дані файлу звіту зі звірки від НСЗУ. Таким чином лікареві не потрібно вручну вводити id для пошуку медичного запису, лікаря, пацієнта, щоб виправити помилку. А керівник може переглянути, скільки медзаписів не зараховано НСЗУ і скільки вже зі статусом “відкореговано”. Такий функціонал доступний лише в Health24.

Модуль звітів та статистики

Користувачі МІС Health24 відзначають різноманітність та інформативність звітів, які дають широкі можливості вибору інформації в різних розрізах.

Модуль надає змогу оцінити вклад кожного працівника у кількості медичних записів, виконаних послуг АКМІ та інші дані до eHealth і запровадити систему преміювання працівників.

Детальніше про це та інші переваги розповіли у лікарнях, де працюють з медичною інформаційною системою (див.відео нижче).

Репортаж з Івано-Франківської центральної міської лікарні про роботу з МІС Health24:

Сюжет з Роздільнянської центральної районної лікарні про впровадження системи преміювання з допомогою функціоналу МІС Health24:

Інтеграція з іншими МІС та ЛІС

У МІС Health24 доступна інтеграція з іншими медичними інформаційними системами, а також лабораторними системами EMCIlab та Terralab.

Зручний і простий інтерфейс

Значний ресурс компанії Health24 спрямований на спрощення роботи в цій медичній інформаційній системі. Медпрацівники виконують необхідну дію в мінімальну кількість кліків. Для удосконалення медичної інформаційної системи фахівці, окрім власних розробок, опрацьовують пропозиції та побажання медичних працівників, які працюють у Health24. Наприклад, для користувачів впроваджено можливість створення різноманітних шаблонів (зразок такого шаблону у відео нижче), підписання декількох направлень за один раз.

Інформаційна підтримка Health24

Health24 забезпечує інформаційну підтримку своїх користувачів. Окрім навчань спеціалістами техпідтримки, для медпрацівників проводяться вебінари з роз’ясненнями нововведень МОЗ, НСЗУ.

У блозі Health24 у підрозділі “Для лікарів” регулярно публікуються текстові версії інструкцій та вебінарів, новини МОЗ, НСЗУ тощо. Також готуються корисні інформаційні матеріали для пацієнтів (підрозділ “Для пацієнтів”).

Health24 допомагає медичним закладам розвиватися, збільшувати фінансування від НСЗУ. Спеціалісти Health24 готують сюжети з лікарень та клінік про успішні кейси впровадження медичної реформи з текстовими версіями у блозі.

Сюжет про те, як не проґавити зміни в медичній реформі:

Сюжет про те, як правильно кодувати медичні інтервенції та діагнози:

Онлайн запис до лікаря

Health24 забезпечує можливість онлайн запису на прийом до лікаря через портал. На порталі Health24 пацієнт може переглянути графік роботи медзакладу, записатися до лікаря, залишити оцінку та відгук. Також пацієнт має онлайн доступ до своєї медичної карти, у будь-який час може переглянути чи роздрукувати необхідні медичні дані, показати їх іншому лікареві.

Функціонал для установ Первинної медичної допомоги (ПМД)

Адміністративний модуль первинки:

 • Реєстрація постачальника медичних послуг, підрозділів, користувачів
 • Висновок капітаціонних договорів

Робоче місце лікаря ПМД

 • Робота з деклараціями, висновки декларацій
 • Електронні медичні записи
 • Імунізація
 • Виписка електронного рецепта «Доступні ліки»
 • Електронне направлення

Електронний рецепт

Медичний висновок про тимчасову непрацездатність

Доступ до даних ПМД

 • Доступ до даних, які містять елементи обмежувальних груп
 • Доступ до даних, які містять елементи заборонених станів (сервісів)

Функціонал для установ Спеціалізованої медичної допомоги (СМД)

Функціонал обліку наданих послуг:

 • Амбулаторія
 • Стаціонар

Адміністративний модуль вторинки

Робоче місце лікаря СМД

 • Електронні медичні записи
 • Імунізація
 • Діагностичні звіти
 • ЕМЗ і ЕН для неідентифікованих пацієнтів
 • Виписування електронних направлень
 • Обробка і погашення електронних направлень
 • ЕМЗ стаціонар: надходження
 • ЕМЗ стаціонар: виписка

Робота з записами про ідентифікованих пацієнтів

Робота з записами про неідентифікованих пацієнтів

Приєднання записів неідентифікованого пацієнта до ідентифікованого

Доступ до даних

 • Доступ до даних, що містять елементи обмежувальних груп
 • Доступ до даних, що містять елементи заборонених станів (сервісів)

Медичні висновки

Виписування електронного рецепту

План лікування

Функціонал для приватних клінік та ФОП

У випадку роботи за Програмою медичних гарантій (НСЗУ), вам знадобиться функціонал для первинної або/та вторинної медичної допомоги.

Водночас приватний медцентр чи ФОП може не співпрацювати з НСЗУ і використовувати функціонал для роботи з медичними висновками про тимчасову непрацездатність (МВТН) та для роботи з електронними рецептами.

Потрібен ширший функціонал? Компанія пропонує EMCІ

Оскільки Health24 має права на групу продуктів EMCI (багатофункціональної медичної інформаційної системи EMCImed та лабораторної інформаційної системи EMCIlab), компанія також пропонує МІС з функціоналом, який може відобразити усі процеси медичного закладу, чого станом на початок 2022 року не можуть забезпечити інші медичні інформаційні системи.

EMCImed – найбільш повнофункціональна медична інформаційна система на ринку України. Модульна структура системи дозволяє налаштувати і адаптувати її під особливості роботи і конкретні потреби медичного закладу без необхідності реорганізації вже чинних бізнес-процесів.

Функціонал МІС EMCImed передбачає конструктор медичних інструментів, облік лікарських засобів та медичних виробів, інтеграцію з програмою бухгалтерського обліку 1С, забезпечує автоматизацію стаціонару. У МІС наявний фінансовий модуль та модуль касира. EMCImed дозволяє управляти повним циклом лабораторних послуг з використанням простого та зручного інтерфейсу.

Лабораторна інформаційна система EMCIlab – інформаційна система для комплексної автоматизації лабораторій будь-якої спеціалізації. Єдина система дає змогу управляти кількома лабораторіями одночасно. Лабораторна інформаційна система дає змогу відстежувати та контролювати процес надання послуг на кожному етапі: від реєстрації та ведення архівів зразків до формування бланків з результатами досліджень.

Рейтинг:
(оцiнок - 6)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.