Приватні медзаклади мають підключитися до eHealth

Усі заклади охорони здоров’я, незалежно від форми власності, повинні працювати в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). 

Відповідна Постанова Кабінету Міністрів від 16 лютого 2022 року №126 “Деякі питання провадження господарської діяльності з медичної практики” є чинною. Зміни в ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з медичної практики передбачають обов’язкову вимогу щодо реєстрації закладів у центральній базі даних ЕСОЗ (eHealth) та ведення електронних медичних записів усіма надавачами медичних послуг.

Зауважимо, що отримувати нові ліцензії чи вносити зміни до діючих ліцензій з медичної практики не потрібно.

Заклади охорони здоров’я, які ще не працюють в ЕСОЗ, отримали п’ять місяців з моменту публікації Постанови, щоб зареєструватися та почати працювати в електронній системі охорони здоров’я.

Ознайомитися з текстом Постанови можна ТУТ.

Відповідна норма поширюється як на комунальні заклади охорони здоров’я, так і на приватні. Незалежно від того, чи медзаклад уже провадить медичну практику, чи отримує ліцензію вперше.

Вебінар про підключення до eHealth

На безкоштовному вебінарі ви дізнаєтеся, що робити приватному медичному закладу чи лікарю-ФОП, які не ще підключені до eHealth та отримаєте відповіді на ваші запитання. Отримати запрошення можна ТУТ.

Які переваги отримує приватний медичний заклад або ФОП після підключення до eHealth

  • створення медичного висновку про тимчасову непрацездатність (МВТН) для електронного лікарняного;
  • виписування електронного рецепту;
  • виписування електронного направлення;
  • виплати від Національної служби охорони здоров’я у разі заключення договору за пакетами медичних послуг (за сімейну практику, вакцинацію тощо).
Рейтинг:
(оцiнок - 7)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.