Друк форм 003/о, 025/о, 066/о, 074/о в системі Health24

Друк форм 003/о, 025/о, 066/о

Для початку нам потрібно знайти пацієнта, для якого ми хочемо роздрукувати ці форми. Переходимо в розділ «Пацієнти». В полі «Знайти пацієнта» вказуємо прізвище, ім’я і дату народження пацієнта (інші дані необов’язкові, наприклад, по-батькові, стать тощо). Вмикаємо перемикач «Пошук в системі eZdorovya» і натискаємо «Пошук».

Система підтягне потрібного нам пацієнта. Біля його даних натискаємо «Перейти в мед. карту». На екрані має відкритися медична карта пацієнта на вкладці «Дані пацієнта». Переходимо до вкладки «Епізоди». Знаходимо потрібний нам епізод лікування, який ми хочемо роздрукувати. Натискаємо три горизонтальні крапки на формі необхідного нам епізоду і обираємо форму, яку треба роздрукувати: «Друк титульної сторінки форми 025/о», «Друк титульної сторінки форми 003/о», «Друк повної форми 003/о» або «Друк форми 066/о». На екрані має відкритися нова сторінка з прикладом роздрукованої форми. Натискаємо «Друк форми» внизу сторінки або праву кнопку миші і обираємо «Друк».

Друк форми 074/о

Переходимо в розділ «Журнали». У верхньому правому куті натискаємо «Друк» і далі на «Друк форми первинної облікової документації № 074/о «Журнал реєстрації амбулаторних пацієнтів»». На екрані має з’явитися форма для друку. У відповідних полях обираємо працівника, результати якого ми хочемо переглянути, початкову і кінцеву дати. Натискаємо «Друк».

Рейтинг:
(оцiнок - 2)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.