Міжнародне свідоцтво про вакцинацію: як правильно заповнити та роздрукувати

Пацієнти, які отримали дві дози вакцини від COVID-19 (короновірусної інфекції) приходять до своїх сімейних лікарів з проханням – отримати Мінжнародне свідоцтво про вакцинацію. Як лікарю роздрукувати цей документ в МІС Health24 – детально описано в текстовій інструкції та продемонстровано у відеоролику.

Для того, щоб сформувати та роздрукувати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, необхідно:

 • Заповнити обов’язкові розділи медичної взаємодії, а саме: це «Епізод запису», «Діагнози», «Причини звернення», «Дії» та розділ «Імунізація».
 • Після цього потрібно підписати медичний запис, натиснувши на кнопку – «Підписати».
 • Перевірити всі внесені дані, якщо вся інформація правильна, підписати КЕП та відправити в єЗдоров’я. (Обрати свій електронний підпис та натиснути – зчитати. Далі – «Підписати». Далі натискаємо – «Перейти до результатів запису». Чи вдалося успішно підписати запис можна перевірити, зайшовши в «Історію змін» див. відеоінструкцію).
 • Відкрити розділ – «Імунізація», натиснути на три крапочки – «Формувати свідоцтво». (На екрані ви побачите дані для формування Міжнародного свідоцтва про вакцинацію).
 • У лікаря є можливість роздрукувати пустий бланк для заповнення даних вручну, або роздрукувати свідоцтво Міжнародне свідоцтво із готовими даними про вакцинацію.

Свідоцтво можемо роздрукувати, натиснувши на «Друк», або просто зберегти на носій в електронному вигляді.

Оновлення функціоналу створення свідоцтва про вакцинацію


При формуванні Міжнародного свідоцтва про вакцинацію, необхідно заповнити поле:

“Вибір торгової назви та номери партії вакцини”, де буде автоматично висвітлено список зареєстрованих в Україні вакцин, залежно від коду.
Після вибору автоматично заповнюється торгова назва вакцини, найменування виробника та номеру партії вакцини.

Далі заповнюємо дані другої дози.

Всі дані будуть зазначені в друкованому варіанті на українській та англійській мовах.

Як роздрукувати міжнародне свідоцтво про вакцинацію, якщо дані були внесені не через МІС Health24


Тепер у лікаря з’явилася можливість роздрукувати свідоцтво про вакцинацію, навіть якщо пацієнта вакцинували в рамках іншого закладу охорони здоров’я.

Переходимо в розділ «Пацієнти». В полі «Знайти пацієнта» вказуємо прізвище, ім’я і дату народження пацієнта (інші дані необов’язкові, наприклад, по-батькові, стать тощо). Натискаємо «Пошук». Система підтягне за вказаним даними потрібного нам пацієнта. Біля короткої вибірки його даних натискаємо «Перейти в мед. карту».

Переходимо в підрозділ «Імунізації». Якщо вакцинація була зроблена в рамках вашого закладу, ви побачите її в табличці. Якщо є імунізації були проведені в рамках іншого закладу, натискаємо «Формувати свідоцтво».

На екрані має відкритися сторінка «Дані для формування міжнародного свідоцтва про вакцинацію». Перевіряємо вказані дані та дозаповнюємо пропущені обов’язкові поля. Натискаємо «Додати імунізацію». На екрані має з’явитися форма «Оберіть імунізації, за якими потрібно сформувати свідоцтво». В ній буде відображатися табличка з усіма вакцинами, які були проведені пацієнту та відправлені в електронну систему охорони здоров’я. Ставимо галочки навпроти потрібних нам для друку вакцин і натискаємо «Обрати».

Система поверне нас на сторінку «Дані для формування міжнародного свідоцтва про вакцинацію», де вже будуть відображатися дані про обрані вакцини. Натискаємо «Друкувати».

Рейтинг:
(оцiнок - 3)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Коментарі: 2


 1. Надія

  Покажите, пожалуйста, как распечатать с двумя вакцинациями, одна получается(((( 2. Health24

  Щоб вирішити ваше питання зателефонуйте, будь ласка, в підтримку 0 800 756 856