Де подивитися та як роздрукувати електронний лікарняний

На порталі «Дія» з’явилася нова послуга – «Перевірка медичного висновку про тимчасову непрацездатність», так званого електронного лікарняного. Обравши кілька певних параметрів, пацієнт може відшукати потрібну інформацію щодо медичного висновку про тимчасову непрацездатність (МВТН).

Електронний лікарняний формується Пенсійним фондом України на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність в Електронному реєстрі листків непрацездатності. Електронний лікарняний офіційно працевлаштованого працівника з’являється в кабінеті роботодавця на сайті ПФУ. Медичний висновок про тимчасову непрацездатність створює лікар.

Де знайти електронний лікарняний

Послуга доступна за посиланням – https://diia.gov.ua/services/perevirka-medichnogo-visnovku-pro-timchasovu-nepracezdatnist. Для того, щоб скористатися нею, не потрібно проходити авторизацію в «Дія».

Як роздрукувати електронний лікарняний

Потрібну інформацію щодо медичного висновку про тимчасову непрацездатність можна завантажити в PDF та роздрукувати.

Нагадаємо, орієнтовно наприкінці січня 2022 року користувачі додатку «Дія» матимуть змогу згенерувати COVID-сертифікат про введення бустерної дози, який діятиме 270 діб з дати її введення. До того часу буде чинним сертифікат за попередню повну вакцинацію.

Рейтинг:
(оцiнок - 11)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.