Як і де отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19

В Україні активно продовжують вакцинувати населення від корновірусної інфекції. Хтось отримав одну дозу вакцини і чекає на другу, а хтось отримав дві заповітні дози, пережив поствакцинальну реакцію і хоче отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Коли людина вперше приходить на вакцинацію, їй створюють Міжнародний паспорт вакцинації, де одразу після процедури з’являється інформація, що особа отримала першу дозу. Варто зазначити, якщо людина отримала тільки одну дозу, то при виїзді за кордон обов’язковим є ПЛР-тест на коронавірус.
Якщо ж пацієнт отримав дві дози, тест на коронавірус при виїзді за межі країни не вимагатимуть за винятком країн, які не схвалюють вакцинації певними марками вакцин.

Хто видає Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від коронавірусу?

Довідку про вакцинацію пацієнт може отримати, звернувшись до свого сімейного лікаря, який видасть Міжнародний паспорт вакцинації у друкованій формі чи сформує його у PDF-документ.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію формується сімейним лікарем закладу, який співпрацює з НСЗУ через медичну інформаційну систему, що підключена до eHealth. Всі дані про вакцинацію зберігаються на серверах центрального компоненту Електронного здоров’я.

До речі, кажуть, що незабаром Міжнародне свідоцтво про вакцинації можна буде підвантажувати у додатку ДІЯ.

Вакцини яких виробників визнані для в’їзду в Євросоюз?

До країн Євросоюзу впускатимуть українців, які отримали дві дози вакцини від таких виробників: BioNTech/Pfizer, AstraZeneca та Johnson & Johnson.

Рейтинг:
(оцiнок - 3)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.