Як підписувати медичні записи безкоштовними захищеними хмарними КЕПами

Як підписати медичний запис хмарним підписом Дія

Для того щоб скористатися Дія.Підписом потрібно мати встановлений додаток «Дія» та мати біометричний документ, це може бути або закордонний паспорт або паспорт громадянина України (ID-картка). 

Для того, щоб підписати медичний запис за допомогою хмарного підпису Дія, потрібно виконати наступні кроки.

Відкриваємо чернетку потрібного нам медичного запису. Натискаємо «Підписати КЕП та відправити в eZdorovya».

На екрані має з’явитися форма «Процедура підписання КЕП». Серед запропонованих варіантів типів особистого ключа обираємо «Носій у складі сервісу». З випадаючого списку обираємо потрібний варіант: «Дія. Підпис». Натискаємо «Зчитати».

На мобільному пристрої заходимо в додаток «Дія», обираємо пункт «Сканер» та скануємо наш к’юар-код. Після цього на мобільному телефоні натискаємо «Підписати», проходимо верифікацію і натискаємо «Далі». Вводимо код Дія.Підпис. Натискаємо «Підписано».

На екрані, де була відкрита процедура підписання КЕП, має з’явитися інформація про власника ключа. Натискаємо «Далі».

Знову на мобільному пристрої заходимо в додаток «Дія», обираємо пункт «Сканер» та скануємо наш к’юар-код. Натискаємо «Підписати». Знову проходимо верифікацію і натискаємо «Далі». Вводимо код Дія. Підпис.

На мобільному телефоні  натискаємо «Підписано». На комп’ютері натискаємо «Підписати». Готово! Запис успішно підписаний та відправлений в eZdorovya.

Як підписати медичний запис хмарним підписом від ПриватБанку SmartID

Для того, щоб підписати медичний запис за допомогою SmartID від Приватбанку – треба бути клієнтом банку та мати встановлений додаток Privat24.

Для того, щоб підписати медичний запис за допомогою хмарного підпису SmartID, потрібно виконати наступні кроки.

Відкриваємо чернетку потрібного нам медичного запису. Натискаємо «Підписати КЕП та відправити в eZdorovya».

На екрані має з’явитися форма «Процедура підписання КЕП». Серед запропонованих варіантів типів особистого ключа обираємо «Носій у складі сервісу». З випадаючого списку обираємо потрібний варіант: «Приватбанк – хмарний підпис SmartID». Натискаємо «Зчитати».

На мобільному пристрої заходимо в додаток «Приват24», обираємо пункт «Сканер» та скануємо наш к’юар-код. Після цього на мобільному телефоні вводимо пароль від ключа Приват24 і натискаємо «Продовжити».

На екрані, де була відкрита процедура підписання КЕП, має з’явитися інформація про власника ключа. Натискаємо «Далі». Знову на мобільному пристрої заходимо в додаток «Приват24», обираємо пункт «Сканер» та скануємо наш к’юар-код. Знову вводимо пароль і натискаємо «Продовжити».

На комп’ютері натискаємо «Підписати». Готово! Запис успішно підписаний та відправлений в eZdorovya.

Рейтинг:
(оцiнок - 11)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.