Реєстрація імунізації вакцини проти COVID-19 в системі eHealth

Перед внесенням інформації в ЕСОЗ щодо проведеної вакцинації від COVID-19 необхідно знайти пацієнта в системі.

Як знайти пацієнта в системі eHealth

  • Натискаємо «Параметри пошуку»,  вводимо його прізвище, ім’я і дату народження (необов’язково) у відповідних полях.
  • Вмикаємо функцію «Пошук в системі eZdorovya» і натискаємо пошук.

Як створити подію в карті пацієнта в системі eHealth

При правильному внесенні даних під час пошуку на екрані з’являється коротка інформація про пацієнта. Біля неї натискаємо «Створити подію».

Переходимо в розділ «Записи» і натискаємо «Додати запис». У вкладці «Епізод запису» в залежності від конкретно вашої ситуації обираємо «Знайти існуючий» або «Створити новий». Обираємо епізод із випадаючого списку «Підтримання здоров’я/профілактика». Прогортуємо сторінку вниз і натискаємо «Зберегти зміни». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне оновлення запису.

Переходимо до наступних вкладок «Діагнози», «Причини звернення» та «Дії». Вони є обов’язковими для заповнення, підписання запису та надсилання даних до системи eZdorovya.

Як зареєструвати імунізацію вакцини в системі eHealth

Збоку біля розділу «Госпіталізація» натискаємо на три крапки і з випадаючого списку обираємо розділ «Імунізації». Натискаємо «Додати імунізацію».

На екрані має з’явитися сторінка «Створення імунізації». Переходимо до вкладки «Дані імунізації». Заповнюємо поля дату і час проведення імунізації.

Біля поля «Причини» натискаємо на випадаючий список і обираємо «Щеплення, які проводяться на ендемічних і ензоотичних територіях та за епідемічними показаннями».

У вкладці «Дані про вакцину» в полі «Введена вакцина» у випадаючому списку шукаємо вакцину за назвою. Можна спробувати ввести слова «sars» або «коронавірус».

В полях «Дозування вакцини» вносимо кількість та одиниці виміру (обираємо зі списку). Заповнюємо поля «Виробник вакцини», «Номер партії вакцини» і «Термін закінчення придатності вакцини» (вибираємо дату в календарі збоку).

Варіанти в полях «Шлях введення» та «Частина тіла» обираємо з випадаючих списків.

Прогортуємо сторінку вниз до вкладки «Протоколи імунізації». Натискаємо «Додати протокол». На екрані має з’явитися форма для заповнення. В полі «Протидія загрозам» обираємо «Коронавірусна хвороба (COVID-19)». Заповнюємо всі поля: «Порядковий номер дози», «Опис протоколу», «Автор протоколу», «Етап імунізації» та «Кількість доз по протоколу». На всі ці поля є роз’яснення на сайті Академії НСЗУ.

ПОРЯДКОВИЙ НОМЕР ДОЗИ

У випадку ПРОВЕДЕНОЇ вакцинації у цьому полі вказується ПОРЯДКОВИЙ НОМЕР ДОЗИ вакцини, введеної пацієнту. А у випадку НЕ ПРОВЕДЕНОЇ вакцинації у цьому полі вказується ПОРЯДКОВИЙ НОМЕР ДОЗИ вакцини, яку планувалося ввести пацієнту.

При заповненні поля вказується числове значення, наприклад:

  • «1» (якщо це була/мала бути перша доза);
  • «2» (якщо це була/мала бути друга доза).

ОПИС ПРОТОКОЛУ

У цьому полі вказується НАЗВА ПРОТОКОЛУ, за яким було проведено або планувалося зробити вакцинування від COVID-19. Наприклад, лікар може написати: «ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19».

АВТОР ПРОТОКОЛУ

У цьому полі вказується АВТОР ПРОТОКОЛУ, за яким було проведено або планувалося провести вакцинацію. Обирається запропоноване значення: Міністерство охорони здоров’я України.

ЕТАП ВАКЦИНАЦІЇ

У цьому полі вказується НАЗВА ЕТАПУ ВАКЦИНАЦІЇ, яка була проведена або яка планувалася до проведення. Наприклад, лікар може написати: «Введення першої дози вакцини від COVID-19».

КІЛЬКІСТЬ ДОЗ ПО ПРОТОКОЛУ

У цьому полі вказується КІЛЬКІСТЬ ДОЗ ВАКЦИНИ, що необхідно ввести для завершеного курсу вакцинації від COVID-19.

При заповненні поля вказується числове значення, наприклад, лікар може написати «2» – кількість доз вакцини від COVID-19, що необхідно ввести за протоколом.

Продовження реєстрації імунізації вакцини

Після заповнення цих полів натискаємо «Створити». У вкладці «Протоколи імунізації» буде відображатися готовий протокол. Внизу сторінки натискаємо «Створити». Готово! На екрані має появитися сповіщення про успішне створення імунізації.

Останній крок – натискаємо «Підписати запис».

Як підписати запис в системі eHealth

На екрані з’являється форма для КЕП. Навпроти поля «Особистий ключ» натискаємо «Обрати» і завантажуємо з комп’ютера файл з КЕПом. У полі «Пароль захисту ключа» вводимо пароль. Натискаємо «Зчитати» і «Підписати» для відправки документу в систему eZdorovya. Готово!

Рейтинг:
(оцiнок - 1)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.