Приватні медзаклади та лікарі-ФОП у період війни можуть безоплатно навчитися працювати в eHealth

Медична інформаційна система Health 24 надає можливість приватним медзакладам та лікарям-ФОП, які не підключені до електронної системи охорони здоров’я eHealth, в період воєнного стану безоплатно підключитися та з допомогою фахівців навчитися працювати в eHealth.

Постанова Кабміну від 16 лютого про те, що усі заклади охорони здоров’я, незалежно від форми власності, мають підключитися та працювати в eHealth є чинною. Протягом п’яти місяців з моменту публікації Постанови усі лікарі мають вже почати передавати дані до Центральної бази даних eHealth. 

Зміни в ліцензійних умовах провадження медичної практики не поширюються тільки на господарську діяльність, пов’язану зі здійсненням судово-медичної гістології, судово-медичної експертизи, судово-медичної імунології, судово-медичної криміналістики, судово-медичної токсикології, судово-медичної цитології, судово-психіатричної експертизи.

Ознайомитися з текстом Постанови можна ТУТ.

Фахівці МІС Health 24 без оплати у період воєнного стану в України підключать та навчать працювати в електронній системі охорони здоров’я. Зокрема, вносити медичні записи, створювати електронні направлення, електронні рецепти, електронні лікарняні тощо. 

Залишити заявку на підключення й навчання можна за номером 0800 756 856.

ЧИТАЙТЕ: eHealth – що це та як підключитися?

Що потрібно знати про Health24

Які переваги отримує приватний медичний заклад або ФОП після підключення до eHealth

  • створення медичного висновку про тимчасову непрацездатність (МВТН);
  • виписування електронного рецепту;
  • виписування електронного направлення;
  • виплати від Національної служби охорони здоров’я у разі заключення договору за пакетами медичних послуг (за сімейну практику, вакцинацію тощо).
Рейтинг:
(оцiнок - 4)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.