Як створити шаблон електронного медичного запису (ЕМЗ) в МІС Health24

шаблони емз

Як створити шаблон медичного запису

Якщо лікар створив медичний запис і заповнив дані про подію, епізод, послуги тощо, може зберегти цей мед запис як шаблон і використовувати для інших пацієнтів. Для цього в чернетці запису перед підписанням натискаємо «Додати шаблон мед. запису».

На екрані має з’явитися форма «Створення шаблону медичного запису». Вказуємо назву шаблону у відповідному полі. Якщо увімкнути перемикач «Збереження з шаблоном Епізоду», буде можливість підтягнути всі дані з діагнозом, послуги тощо. Натискаємо «Створити шаблон». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне створення шаблону медичного запису.

Як додати шаблон

Після цього нас поверне на сторінку з чернеткою медичного запису. Натискаємо на зелену кнопку з плюсом і обираємо «Створити подію/візит».

Як додати шаблон в медичний запис при створенні події

При створенні наступної взаємодії у вкладці «Дані події» в полі «Шаблон медичного запису» з випадаючого списку обираємо потрібний варіант. Система автоматично підтягне дані про подію і заповнить обов’язкові поля. Натискаємо «Створити». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне створення події. Система поверне нас на сторінку з чернеткою медичного запису. Всі дані про епізод, діагноз, імунізації, послуги тощо підтягнулись з обраного шаблону. Якщо потрібно відредагувати якісь дані, натискаємо «Повернутися до заповнення запису».

Як додати шаблон в медичний запис у вже створену подію

Також можна додати шаблон на сторінці «Перегляд події». Якщо було створено подію, але не вказано шаблон, переходимо в підрозділ «Записи» і натискаємо «Додати запис по шаблону». На екрані має з’явитися форма «Створення медичного запису з використанням шаблону». У відповідному полі з випадаючого списку обираємо потрібний варіант і натискаємо «Створити».

Як додати шаблон в медичний запис, створений через е-направлення

Якщо лікар створює медичний запис через електронне направлення, у вкладці «Дані запису» буде відображатися поле «Шаблон медичного запису». З випадаючого списку обираємо потрібний варіант і натискаємо «Створити подію та епізод». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне створення чернетки. Потім необхідно її підписати.

Також варто звернути увагу, що в записі, створеному через електронне направлення, є кнопка «Додати шаблон мед. запису». Натиснувши на неї, на екрані має з’явитися форма «Створення шаблону медичного запису». В ній вказуємо назву шаблону, вмикаємо перемикач «Збереження з шаблоном Епізоду» і натискаємо «Створити шаблон».

Якщо вказати лише назву шаблону і не увімкнути цей перемикач, тоді при створенні події обираємо цей шаблон у відповідному полі. Система запропонує у відповідному полі обрати епізод лікування або ж додати новий.

Як видалити шаблон

При створенні наступної взаємодії у вкладці «Дані події» в полі «Шаблон медичного запису» з випадаючого списку обираємо потрібний варіант. Щоб видалити шаблон, навпроти його назви натискаємо на позначку корзини. На екрані має з’явитися форма «Видалення шаблону медичного запису». В ній позначається, що дія є незворотною. Натискаємо «Підтвердити». На екрані має з’явитися сповіщення про успішне видалення шаблону.

Відеоінструкція зі створення шаблону електронного медичного запису

Рейтинг:
(оцiнок - 1)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Коментарі: 2


  1. Анатолій

    Чому в шаблоні не має можливості редагувати поля поді? В стаціонарному випадку треба зробити 2 події на одного пацієнта: першу – створити МВТН, потім зробити виписку хворого. Воходить треба 2 різних шаблона, якщо не має можливості редагувати шаблон?    • Health24

      Потрібно створити 2 шаблона для кожного випадку. Кожна типова подія – це один окремий шаблон.