EMCI І HEATH24 оголосили про спільний розвиток бізнесу медичних IT-СЕРВІСІВ

Об’єднання зусиль двох ключових гравців ринку в площині бізнесу медичних IT-СЕРВІСІВ – EMCI І HEATH24 дозволить запропонувати клієнтам продукти, які відповідатимуть їхнім запитам як по функціоналу для взаємодії з eHealth, так і щодо комплексної автоматизації процесів управління медичним підприємством.

Розробник групи IТ-товарів для медицини під брендом ЕМСI – ТОВ “АЛТ Україна ЛТД” та засновники медичного інформаційного онлайн-сервісу Health24 – ТОВ “Здоров’я 24” прийняли рішення спільно розвивати бізнес медичних IT-сервісів і зосередити всю експертність в межах однієї компанії.

Об’єднання досвіду сильних гравців ринку інформаційних систем і консолідація зусиль в розробці ІТ-продуктів для медичної галузі дозволить створювати рішення, які максимально відповідатимуть потребам управління медичним закладів в умовах трансформації системи охорони здоров’я.

Центр розробки, впровадження та підтримки ІТ-рішень для медицини буде зосереджений в ТОВ “Здоров’я 24”. Всі існуючі клієнти ТОВ “АЛТ Україна ЛТД” та ТОВ “Здоров’я 24” не тільки продовжать використовувати продукти ЕМСI і Health 24, але і отримають додаткові можливості, завдяки об’єднанню продуктових лінійок двох компаній.

“Об’єднавши зусилля, ми зможемо запропонувати медицині ІТ-сервіси, які враховують всі особливості управління організацією в цій галузі. Існуючі клієнти-користувачі EMCImed продовжать працювати з продуктом і отримувати технічну підтримку в плановому режимі “- прокоментував директор ТОВ” АЛТ Україна ЛТД “Дмитро Усмедінскій.

“Ми віримо, що наші клієнти отримають додаткові вигоди завдяки об’єднанню інформаційних рішень двох компаній. Як з точки зору розвитку функціоналу для взаємодії з eHealth, так в розрізі рішень для комплексної автоматизації робочих процесів медичних організацій “- зауважив CEO Health24 і керуючий партнер групи компаній E-tech Олександр Новохацький.

Рейтинг:
(оцiнок - 5)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.