МІС Health24 попереджає про помилки, через які НСЗУ не заплатить

У МІС Health24 з’явився новий функціонал з елементами штучного інтелекту. Фахівці МІС Health24 проаналізували звіти лікарень від НСЗУ та впровадили новий функціонал, який допомагає уникнути 90% помилок в медзаписах, через які НСЗУ їх не зарахує до оплати.

Як відомо, з 2022 року вносити і виправляти медичні записи, щоб отримати оплату від НСЗУ за звітний місяць, необхідно до 5 числа наступного місяця, а тому важливо, щоб лікарі не допускали помилок.

“МІС Health24 як один з лідерів на ринку медичних інформаційних систем завжди намагається впроваджувати новації до своєї системи, щоб допомогати лікарям та зробити їх роботу легшою. Тому ми навчили нашу систему аналізувати близько 90% всіх можливих помилок, які надходять до ЗОЗ кожного місяця від НСЗУ в звітах.

Наша система в режимі реального часу відразу показує лікарям, що вони зробили не так. Наприклад, не внесли електронне направлення чи поставили не той пріоритет: плановий замість ургентного. І тепер перед підписанням медичного запису ми інформуємо про можливу помилку.

Новий функціонал дозволить лікарям допускати мінімум помилок, які вони допускали раніше. Ми проаналізували близько 20-ти звітів різних лікарень, звели 90% можливих помилок і навчили систему реагувати на ці помилки”, – розповів комерційний директор Health24 Іван Булі.

Як працює новий функціонал розповів провідний технічний фахівець з консультації лікарів Руслан Гончаров:

Рейтинг:
(оцiнок - 2)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.