Яка лазерна епіляція підходить для світлого волосся

Чи можуть власники рудих локонів, русявих пасом або благородної сивини – бути клієнтами салону лазерної епіляції? Розповідаємо про ті опції, які пропонує їм сучасна косметологія.

Чому світле волосся складно видаляти лазером?

Лазерна епіляція працює за наступним принципом: на волосся направляють потік випромінювання, який поглинається темним пігментом під назвою меланін. Оскільки саме чорний колір найкраще за все поглинає світлові промені, перетворюючи їх в теплову енергію – видаляти за допомогою лазера простіше і ефективніше саме темне волосся. Світле ж волосся відображає велику частину випромінювання, спрямованого на нього – саме тому більшість апаратів не можуть видалити його повністю або навіть частково. Така ж проблема з тонким волоссям: в ньому занадто мало меланіну, щоб промінь лазера міг як слід розігріти фолікул – і зруйнувати його.

Чи можна повністю видалити світле волосся за допомогою лазерної епіляції?

Ще кілька десятків років тому відповідь на це питання було – ні, це неможливо. Однак з часом технічний прогрес “доріс” до потреб людей з сивим, рудим та світлим волоссям. Епіляції для нього все ще вимагає численного повторення, проте в кінцевому підсумку досягається потрібний ефект: фолікули волосся руйнуються назавжди – і шкіра стає гладенькою.

Який лазер видаляє світле волосся?

  • Неодимовий лазер: швидко і естетично видаляє світле волосся. Однак процедура буде досить болючою і є ризик отримати опік – тому потрібно особливо ретельно підбирати салон і косметолога, який буде проводити процедуру. Неодимовий лазер має значну довжину хвиль – 1063 нм. Це забезпечує глибоке проникнення променів під шкіру – з впливом як на волосяні фолікули, так і на кровоносні капіляри, які забезпечують харчування цих фолікулів. Для видалення світлого або сивого волосся за допомогою неодимового лазера, косметолог повинен використовувати апарат з технологією Q-switched;
  • Елос епіляція: технологія, що поєднує в собі лазерне випромінювання з електровпливом. Добре підходить для епіляції рудого, світлого або сивого волосся. Це безболісна процедура (ділянка шкіри обробляють спеціальним охолоджуючим гелем), проте для досягнення максимального ефекту знадобиться велика кількість сесій епіляції. Елос епіляція – процедура з високою точністю, оскільки впливає тільки на саме волосся і кореневої мішок.

Як підготуватися до лазерної епіляції світлого волосся?

Перед процедурою

  • За півтора місяці до процедури відмовтеся від тривалих сонячних ванн, солярію;
  • У день епіляції не наносьте крем на ті місця, де буде проводитися епіляція – це буде провокувати опіки;
  • У день епіляції відмовтеся від прийняття гарячої ванни.

Після процедури

  • На добу після процедури відмовтеся від будь-яких водних процедур, на тиждень – відмовтеся від лазні;
  • На тиждень відмовтеся від отримання нової засмаги;
  • Оброблені лазером ділянки шкіри потрібно обробляти зволожуючим кремом, який підбере для вас косметолог.
Рейтинг:
(оцiнок - 1)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.