Збільшення грудей без операції: можливо чи ні? 4 головних способи

Бажання збільшити груди переслідує безліч жінок. І якщо хірургічна операція – маммопластика, – не входить у ваші плани, існує цілий список безопераційних методик, які нібито допомагають збільшити розмір в один, а то й два рази. Чи працюють вони?

Від чого залежить розмір грудей?

Жіночі груди – частина тіла, на розмір якої впливає цілий комплекс чинників:

 • Гени: доньки жінок з великими грудьми швидше за все теж будуть носити бюстгальтер розміру С, а то і D. “Генетична” лотерея, однак, працює і у зворотний бік – без “сімейного прикладу” великих грудей вам навряд чи вдасться мати груди третього розміру;
 • Обсяг маси тіла: чим вище він, тим більше груди;Прийом оральних контрацептивів: оскільки в них містяться гормони, ці препарати можуть вплинути на збільшення грудей. Правда, разом з грудьми швидше за все збільшаться й інші частини тіла. Призначати пероральні контрацептиви може виключно гінеколог після ретельного огляду;
 • Вагітність, годування груддю: часто впливає на збільшення грудей на кілька розмірів. Це пов’язано перш за все зі зміною гормонального фону в організмі жінки.

Тепер розглянемо способи безопераційного збільшення грудей. Які з них реально працюють, а які – лише забирають у нас здоров’я та гроші?

Фізичні вправи для збільшення грудей

Чи працює? Частково – так.

Молочні залози жінок складаються з трьох видів тканин: жирової, залозистої та сполучної, а от м’язи в них відсутні. Тому тренування м’язів грудного відділу НЕ збільшать обсяг грудей радикально. Однак невеликих косметичних змін з їх допомогою все ж можна досягти.

Фізичні вправи допоможуть:

 • Поліпшити поставу і кровообіг в грудному відділі, в результаті чого груди будуть “випирати” сильніше, покращуючи тим самим ваш зовнішній вигляд;
 • Підвищити еластичність шкіри і пружність грудей (особливо показано для жінок з в’ялою шкірою на грудях);
 • Поліпшити обмін речовин в молочних залозах, що в цілому корисно для жіночого здоров’я.

Фізичні вправи, показані для збільшення грудей:

 • Віджимання від стіни: відійдіть на крок від стіни, притисніть долоні до неї – і віджимайтеся, згинаючи руки в лікті. Тулуб при цьому має залишатися в прямому положенні. Скільки разів робити: 10 раз по 3 підходи;
 • Махи руками: встаньте, випрямтеся і стисніть ноги. Підніміть праву руку і відведіть її назад – наскільки у вас вистачить сил. Поверніть руку в початкове положення. Те ж саме повторіть з лівою рукою. Скільки разів робити: по 20 махів на кожну руку;
 • Махи гантелями: візьміть гантелі, розташуйте руки вздовж тулуба (при підйомі пальці повинні бути спрямовані в бік грудної клітини). Вдихніть і підніміть гантелі трохи вище лінії плечей – і опустіть на видиху. Всі рухи повинні бути плавними, особливо якщо раніше ви не працювали з гантелями;
 • Віджимання лежачи: руки при цьому повинні залишатися повністю прямими в ліктях. Скільки разів робити: 10 вправ по 2 підходи.

Продукти для збільшення грудей

Чи працює? Мінімально.

Корисні продукти:

 • Банани – фрукт з великою кількістю білків, вуглеводів, вітамінів групи В і амінокислот. Для формування “бажаних” округлостей в зоні сідниць і грудей рекомендують вживати банани з молоком, збиваючи їх в блендері. Це можна використовувати в якості приємного та корисного перекусу перед основним прийомом їжі;
 • Льон: масло і насіння. Має велику кількість ліноленової і лінолевої кислот, а також цілий спектр корисних вітамінів і мінералів. Маслом льону можна присмачувати салати. А запарене насіння можна вживати всередину або обполіскувати його настоєм груди – для збереження молодості і пружності шкіри;
 • Материнка. Маслом материнки можна змащувати груди – це збільшує тонус шкіри і візуально поліпшує її зовнішній вигляд. Правда, на обсяги це ніяк не вплине.

Всупереч поширеним міфам, білокачанна капуста ніяк не збільшує об’єм грудей. Однак це корисний овоч з великим вмістом клітковини – “капустяна дієта” допоможе вивести з організму холестерин і активізувати обмін речовин. Крім того, любов до свіжої капусти допомагає захиститися від надмірної ваги.

Креми і пігулки для збільшення грудей

Чи працює? Ні (якщо ви не хочете серйозних наслідків для здоров’я)

Обсяг молочної залози не можна змінити за допомогою консервативної корекції. Вправи можуть допомогти наростити м’язову масу в грудній області, калорійна дієта – збільшити обсяг жирової тканини. А ось таблетки і мазі в цьому випадку – допомога сумнівна. Справа в тому, що всі засоби подібного плану, які знаходяться на українському ринку сьогодні, не підкріплені клінічними дослідженнями, які доводять їх ефективність – і безпеку.

Навіть якщо припустити, що за допомогою крему можна спровокувати зростання залозистої тканини грудей – це також може запустити злоякісні процеси, аж до розвитку раку грудей.

Масаж для збільшення грудей

Чи працює? Частково.

Перед масажем грудей необхідно пройти ультразвукову діагностику молочних залоз, щоб виключити наявність кіст, доброякісних пухлин або мастопатії – всі ці патології є АБСОЛЮТНИМ протипоказанням для цієї процедури.

Масаж грудей дозволяє отримати:

 • Підтягнуту шкіру грудей;
 • Розширення судин, поліпшення кровообігу – і як результат збільшення постачання шкіри киснем

Лікарі рекомендують ретельно підходити до вибору масажиста: надмірне розтягування шкіри грудей може призвести її обвисання – ефект, якого ми вже точно плануємо уникнути.

Таким чином, безопераційні методи збільшення грудей дають досить обмежений ефект – якщо такий взагалі існує. Однак ці способи (зокрема, фізичні вправи, дієта, масаж) чудово впливають на організм жінки в цілому – а тому можуть входити в загальний обсяг процедур, спрямованих на “турботу про себе”. Як і у випадку з хірургічним втручанням, перед використанням всіх перерахованих нами способів необхідно проконсультуватися у лікаря.

Рейтинг:
(оцiнок - 7)
Оцiнити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Напишіть коментар першим.