Реєструємося онлайн по новому: змінено запис на прийом до сімейних лікарів КНП «Дрогобицька міська поліклініка»
![](https://blog.h24.ua/wp-content/uploads/2021/12/Medya-tsentr-Drogobych-30-noyabrya-2021.jpg)
з 1 грудня потрапити на прийом до медиків КНП «Дрогобицька міська поліклініка» можна буде через запис за новою інформаційною системою «Health 24».
Як повідомила заступниця головного лікаря з лікувальної роботи медичного закладу Леся Остапенко – зміни пов’язані із тим, що Дрогобицька міська поліклініка розпочинає свою роботу на новій медичній інформаційній платформі – «Health 24». Відповідно – записатися онлайн на консультацію до сімейних медиків із початком грудня слід тільки через цю систему.